| danieldaniel a întrebat:

Salut am o problema am schimbat placa video la pc ATI Radeon 9200 cu ATI Radeon HD 4350 Si totul a mers bine, dar cand am vrut sa joc cs de pe steam mouse merge sacadat cand tin apasat W si misc mouse se misca normal cand apas WA sau WD si misc de mouse se misca sacadat mouse. Astept un raspuns Dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| andrey23 a răspuns:

Sterge-ti driverele de la placa video veche si ia de pe situl lor ultimele drivere pentru ca sunt multe schimbari happy