| vitezomanul12 a întrebat:

Salut, problema mea este ca atunci cand nu este folosit PC-ul adica nu se umbla la el, nu se misca mouse-ul, etc. se "blocheaza" adica imaginea merge sacadat, de exemplu cand ma uit pe youtube la un videoclip, dupa 1 min si ceva se intampla asta si trebuie sa mişc mouse-ul ca sa revina la normal. Ce aş putea face? Mentionez ca am win7. Multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Incearca cu alt browser!

| dcaaasss a răspuns:

Deci click dreapta pe desktop si sunt 4 casute jos Desktop Background, Window Color, Sounds si Screen Saver daca scrie sub el none e ok daca nu dai click pe el si seteazal pe none big grin

| vitezomanul12 explică (pentru dcaaasss):

Tot nu merge sad M-am uitat acuma la un videoclip in toate rezolutiile si tot nu inceteaza sa sacadeze.

| vitezomanul12 explică:

Gata s-a rezolvat! Rezolvare: dupa ce am umblat eu pe la setari am gasit setarea asta si se pare ca nu mai sacadeaza.
http://i.imgur.com/tzqbUjL.png

| vitezomanul12 explică (pentru vitezomanul12):

De fapt nu s-a rezolvat ca in jocuri tot face asasad