| metalman a întrebat:

Am o problema am un telefon Nokia X2. Azi cind am vrut sa pun o poza in computer, mi-a scris in telefon "incarcator neacceptat", poate stie cineva ce e de facu, fiindca ieri lucra normal, iar azi nu stiu cei cu el, hai va rog mult, dau funda

1 răspuns:
| AlinaNicol a răspuns:

Ar putea fi 2probleme: fie usb-ul de la calculator nu mai e ok, poti verifa prin a conecta altceva, fie cablu de date nu mai este receptionat corect de telefon, atunci trebuie sa mergi la un gsm service pentru a remedia problema.