| alexgigoiu a întrebat:

Buna am un telefon Nokia 6153 iar cand conectez incarcatorul imi da "incarcator neacceptat" este ceva de facut in afara de a ma duce la un service autorizat?

3 răspunsuri:
| raceman a răspuns:

Poti incerca cu alt incarcator deoarece e posibil ca cel pe care il ai sa fie defect.

| Cubulet a răspuns:

Pai ori e stricat, ori s-a intamplat ceva cu el. am avut fix la fel, eu te sfatuiesc sa te duci imediat, la locul de unde l-ai cumparat :* bfta mult succes fundita puppy dog eyes?

| alexgigoiu explică:

AM mai incarcat cu alte 4 incarcatoare si da acelasi lucru am schimbat si bateria si ii la fel...