| Meganos a întrebat:

Salut, am o problema cu un stick usb de 4 giga al folosesc la playerul din masina merge da il citeste nimai 4% desi nu e plin vreo 100 melodii poate mai putin care e problema am incercat cu altul la fel de 4 giga si e totul ok care e problema? exista un programel de reparare? i-am dat si formatare lenta dar e la fel.

2 răspunsuri:
| matryko a răspuns:

Poate are un piciorus rupt ma refer ca nu mai citeste o parte din el.in cazul asta trebuie sa iti ei unul nou!

| xXIonutXx_4465 a răspuns:

Da exista m-ai nimerit chiar pe mine.Si mie imi facea aceeasi figura http://www.softpedia.com/......Tool.shtml il poti dowload chiar de aici