| SpikLo a întrebat:

Am o tablet Vodafone smart 2 si cand eram pe google mi s-a blocat ecranul si nu mai stiu ce sa fac. Am apasat pe butul de inchidere dar degeaba. Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna!
Eu nu am aceeasi tableta ca tine insa am patit-o si am rezolvat. Incearca sa o bagi la incarcat chiar daca bateria este full. Tine apasat insistend pe butonul de inchidere. Daca nu merge, scoate-o de la incarcat si mai repeta odata actiunea. Daca nu vrea, las-o cateva ore fara sa-i faci nimic. Daca nu merge, du-o la un specialist. Ar putea sa o formateze insa vei puerde tot.
Succes!

| мαяdυк a răspuns:

Nu are orificiul ala pentru reset? daca da baga un ac acolo si tine apasat..nasol e ca va reveni la setarile din fabrica, deci se va sterge tot

| SpikLo explică (pentru мαяdυк):

Langa gaura pentru casti este un cerculet mai mic. Acela este?