| Daaax3 a întrebat:

Tocmai am primit o tableta Allview Alldro 3 Speed Duo. Android 4, 16 GB mermory, 9, 7 HD Capacitive. A mers foarte ok, doar ca s.a descarcat de tot [ S.a inchis ] si am bagat.o la incarcat. Problema este ca e cam de 24 de ore la incarcat si are doar 97%. Intrebarea mea este: " Chiar atat de mult trebuie sa se incarce? Mai bine de 24 de ore?".

# Dau funidita happy. [ App. > ]

3 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Categoric nu! Normal in 2-3, hai 4, ore ar trebui sa se incarce, sau cel putin asa e la mine (Asus Transformer TF101), bun, poate a ta se incarca in 6 ore, dar nu in 24...

Este noua? Sau la mana a 2a? Incearca si cu alta incarcator, mie mi s-a dus o data incarcatorul si mi-o incarca in 48 de ore. straight face

| Daaax3 explică (pentru introduaicinumele):

Este noua. straight face.

| introduaicinumele a răspuns (pentru Daaax3):

Vorbeste cu cei de la garantie, poate este dus incarcatorul.