| rockvandam a întrebat:

Salut,am o verisoara tare tare buna, ma inteleg foarte bine cu ea si as vrea sa ii dedic o melodie in care se canta despre verisoare/a.Am tot cautat pe youtube si pe internet dar nu gasesc, nu stiti voi o melodie? Vreau sa ii fac o supriza si as vrea ca atunci cand ii fac surpriza sa cante o melodie despre verisoare.Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| wEeEk1d a răspuns:

Poti sa ii faci o melodie care ii place ei, nu neaparat una despre verisoara. Ca degeaba se aude in melodie cuvantul verisoara daca melodia si versurile in sine nu sunt frumoase sau nu ii place verisoarei tale.