| andreyucu222 a întrebat:

Salut, am observat acum o ora ca metin2 hero nu mai merge nici un membru nici un Game Master nimic nu mai este. Daca te uiti la clasament nu apare nimeni nici Game Master.De ce nu merge pentru ca Cronikal merge? ajutati-ma va rog aveam cont de 72 si 74 va rog mult.

Răspuns Câştigător
| Florin_2297 a răspuns:

Poate in momentul acela s-a dat reeboot sau serverul a pierdut baza de date, sper ca nu te-au afectat prin aceste procedee

6 răspunsuri:
| OanaVlad a răspuns:

Nsh... dar sper ca nu ti s-a sters contul... ai vreun cont la metin2 ce nu-ti trebuie?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zici ca mare lvl ce aveai...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, nu stiu ce se intampla acum am aflat si eu de metin hero da-mi un id de mess sa vb vreau si eu sa joc hero

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sti cei de pe serverul normal incearca sa distruga toate serverele private

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu scuze

| RapYyMT2Apolo a răspuns:

Esti prost de aia nu mere tongue))