| anonim_4396 a întrebat:

Am ochii verzi spre turcoaz.Va plac persoanele cu ochii verzi? De ce?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De fata din avatar imi place, nu prea vad fete cu ochii verzi incat sa isi spun

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Fata e dintr-o fosta trupa de fete coreene care se numea 4Minute.Se numeste Ji-Yoon

| Freya1 a răspuns:

Sunt preferatii mei.
Sunt frumosi si putini.

| oglindasultanului a răspuns:

Parca turcoazu e frumos, dar macar sa fie reali si nu doar un vis laughing

| HazelEyes77 a răspuns:

Imi plac mult ochii verzi mi se par foarte frumosi se expresivi. N as putea sa ti zic de ce ...gusturile nu se discuta pana la urma!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da.Mult.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

De ce? Detaliza te rog!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pentru că ochii căprui mi se par banali, iar cei albaștri insipizi, goi.Bine,la albaștri depinde și de nuanță.

| Turbo223 a răspuns:

Da,doar ca nu pot sa spun ca-i prefer mai mult decat pe cei albastrii sau caprui.Depinde de persoana.

| LilPeep a răspuns:

Da,asa avea ochii cineva pentru care aveam sentimente.