| lucian69 a întrebat:

Salut,

Am şi eu câteva întrebări pentru fumătorii de țigară electronica.

1. Trebuie sa ii schimb ceva? (Gen rezistenta sau ce mai are ea pe acolo) Daca da, la cat timp si ce anume trebuie sa schimb?

2. La cât timp trebuie curățată? (Aici ma refer la atomizator, adică trebuie să-l desfac tot si să-l curat nu?)

3. Dacă schimb aroma cu una mai slabă fata de ce am acum, trebuie sa o curat sau ceva? Sau torn direct peste lichidul care e daca mai este puțin/

4. Cum trebuie curățată, corect, țigară electronică?

Daca ar mai fi informații ce stiti că ma ajuta, mi-ar face plăcere să le citesc.

Răspuns Câştigător
| whatevernvm a răspuns:

De obicei rezistenta mi se ardea odata la 2 luni, dar imi dadeau rezistenta de rezerva pe care mi-o puneau ei pe gratis. Nu pateam nimic daca dupa o aroma diferita puneam alta, chiar daca mai era putin. Primele dati simteam o combinatie, dupa aroma primului licihi se diminua. Nu trebuie sa o cureti foarte des, eu o curatam doar cand vedeam ca merge mai greu.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un mosneag statea pe prispa casei.Isi facea o tigara.Rupe un ziar, si pana sa rasuceasca tigara citeste pe foita; un tanar motociclist, a murit crunt intr-un accident, din cauza vitezei...isi face tigarea si o aprinde. Fumand el asa trece pe sosea o motocicleta in viteza nici nu apuca sa o vada; Duuuuteee.Pe tine te fumez maine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii ce e aia vointa? Iti spun eu; Te apuci intr-o zi si spui asa; Ma pis pe ele tigari, fiindca eu am plamani si nevoie de aer curat nu de fum, fiindca nu am o soba in piept si un horn in cap, prin care sa iasa fumul. In plus, un fumator duhneste a mahorca, ca nu se suporta nici el darami-te iubita ori sotia, ori amanta.In plus costa foarte mult si e vorba de banii mei si de sanatatea mea.Si nu te mai atingi de ele. Daca nu mori in trei zile si nu mori sigur, nu vei muri nici in trei saptamani, nici in trei luni, nici in trei ani, nici in 300 de ani daca ai zile. Deci cand ai zis, NU MAI VREAU, apai asa sa moara mai baietica. Asa am facut eu si in 3 zile mi-a trecut si am 30 de ani da cand mi-am pus vointa la incercare. Am biruit si inca repede.

| lucian69 explică:

@Jorpalul, ai mare dreptate, dar anturajul te duce rău, nu te lasă, mereu dai de unu care zice "ia un fum că nu muscă " şi ei doar unu până..mna. şi m-am apucat de electronică pentru ca țigara normală miroase aiurea...si mna.