| florynstefan1 a întrebat:

Salut am și eu o întrebare: Este o fată de care îmi place încă de când am văzut-o în clasa 9 și mi-a spus că nu mă place! Întrebarea este: Știți vreun joc pe care îl putem juca pe Whatsapp amândoi și să spunem lucruri despre noi sentimente, ce ne place etc și să fie gen cuvinte codate, încrucișate rebus! Dar să ne demonstreze sentimentele! Sau întrebări pe care i le pot adresa! Dar am întrebat-o ce muzică îi place și ea a zis că nu ascultă muzică! Acum nu știu la ce s-a referit cu acel răspuns că nu ascultă Deloc sau că nu asculta în acel moment!

3 răspunsuri:
| Klepto a răspuns:

Neata, ori faci next level trolling in care ignori anumit elefantul din camera, ori esti prea opac sa iti dai seama de elefantul din camera.
Sa presupunem ca este pe bune intrebare si trollmeter-ul meu a luat-o razna si sunt paranoic. Fata nu te place si gata, baga-ti lula si cauta alta.
Este o vorba, dupa femei si tren sa nu alergi niciodata.

| ROB3RT89 a răspuns:

Salut,
Aici e o situatie destul de simpla.
Fata ti-a zis ca nu te place, nu are rost sa insisti sa ai o atitudine de fatalau.
Nici una puerila cu jocurile tale.
Alte detalii nu isi au rostu.
Daca vrei sa insisti, nu ai de cat.
Dar iti zic ca pierzi timpul.
Poti cunoste alte fete poate mai frumoase si mai interesante, nu e capat de drum.
Oricum, succes!

| T0T a răspuns:

Ți-a zis clar că nu te place, omule, ce mai vrei?