| silverwings028 a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de un telefon pe care l-am achizitionat de curand. Este vorba despre un Samsung GT-S5260. In meniu are comanda IM unde sunt doua programele: palringo si yahoo messenger (proprii telefonului). Am incercat de nenumarate ori sa ma conectez pe yahoo messenger, dar nu reusesc. Imi spune mereu ca ori identificatorul yahoo este gresit ori parola si, in paranteza, imi prezinta "code: 403". Are cineva vreo idee care este problema? Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| andreeazz99 a răspuns:

Deci si eu am avut acceasi problema tot cu un telefon Samsung cu touchscreen..mai intai trebuie sa intri pe net pe pc saul calculator si scrii Orange si scrii internet GT-S5260 apoi va trebuie sa iti scrii numarul de telefon si vei primii un mesaj cu un cod sau ceva de genu... SPER CA TE-AM AJUTAT!