| anonim_4396 a întrebat:

Hello. Am un Samsung Ch@at 335. Are aplicatia Yahoo Messenger-ului de cand l-am cumparat. Dupa ce imi scriu ID-ul si Parola vrand sa ma conectez imi da eroare ca Identificatorul Yahoo/Parola nu este corect/a. Ce pot face? Stiu ca suna tampit dar la identificator scriu si "@yahoo.com?". In orice caz. Am verificat Identificatorul de 10001 ori la fel si parola, si am pus si toate felurile. Aveti idee ce sa fac? Multumesc. >:".

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da. E si logic avand in vedere daca am asteptari sa imi meargalaughing

| kEyLoGgEr a răspuns:

Ai internetul activat pe telefon in primul rand?