| dianaddeee a întrebat:

Am si eu o mica intrebare.Cum scriu si eu mai sofisticat me mess.sau cum se scriu emoticoanele alea ascunse sau cum reusesc sa fac chestii de genu' inimioare sau note muzicale? Stiti voi, le folositi atat de des, numai pe mine nu ma duce capu' sa le fac. Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| 。。。✿*゚Viento゚*✿。。。 a răspuns:

Buna Dianaddeee...

Uite link-ul cu emoticoanele ascunse ale messengerului!

http://absurd.ro/emoticons-emoticonuri-ascunse-in-yahoo-messenger.html

Iar aici iti las alt link cu niste "caractere speciale"... poate iti pot devenii folositoare...( cica sunt pentru hi5, dar cred ca pot fi utilizate si in messenger)

http://welcome.haipa.ro/2009/08/15/caractere-pentru-numele-hi5/

Numai bine! Sa fi iubita! 。。。✿*゚Viento゚*✿。。。

4 răspunsuri:
| InVPent a răspuns:

ᶠᶸᶜᵏᵧₒᵤ ☠ nu pot fi utilizate in messenger ma incercat ♭ ♪ の ☆ → あ £ ❤

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai,ai putea sa scrii pe net sau iei programul.Si cauti, si daca nu intrebi la prieteni

| dragosbarca a răspuns:

Pai downloadeazati www.sweetim.com si dupai ai la mesenger acolo te pup

| CleoxCleeo a răspuns:

Pooi, Cand vrei sa gasesti site`u ala cu emoticoanele "ascunse" scrii p nett [ mozila, google, mrg` ] hiden emoticons si ti le daawinking