| ManuEmanuel21 a întrebat:

Salut,am si eu o problema cu sunetul la pc.Am schimbat placa audio si a mers pana a trebuit sa schimb windowsu'. Acum nu mai merge.La pc imi arata ca totul functioneaza dar nu iese nici un sunet.Pt cei care se pricep va rog daca puteti sa ma ajutati.Multumesc!

1 răspuns:
| LeonardoDiCapra a răspuns:

Ai nevoie de driverul audio, pe care il primesti pe un CD/DVD la achizitionarea computerului tau.
Il instalezi si ii dau restard computerului, apoi poti asculta muzica.big grin

Sper ca te-am ajutat.
Succes!