| Addel a întrebat:

Am si eu o tema la romana in care trebuie sa scriu o scurta compunere despre o experienta personala care a avut o semnificatie deosebita pentru mine, in sensul descoperirii propriilor calitati sau limite.Ma ajutati si pe mine cu cateva idei, sau chiar cu compunerea?

1 răspuns:
| Maddyutza a răspuns:

Pot sa te ajut cu o idee... Poti sa scrie despre un concurs in care ti-a fost greu sa il duci la capat dar in timpul lui ai aflat ca daca perseverezi ajungi departe! sau o intamplare fictiva despre o intamplare fatala in care ai descoperit ca nimic nu este imposibil. Trebuie doar imaginatie restul este creatie! Succes:*