| teo199519995 a întrebat:

Vreau sa imi bag internet 100 MB pe un BlackBerry Curve 8520, dar cand am fost la orange cei de acolo mi-au zis ca nu se poate naviga pe internet pe blackberry. tin sa mentionez ca am cartela de orange in el. si inainte am mai avut internet pe el tot asa 100 MB si mi-a mers am intrat pe mess, facebook dar acum mi-au zis ca nu merge pe blackberry si sa nu imi bag doar internet de 100MB. Ce sa fac? multumesc

1 răspuns:
| AdZi a răspuns:

Intreaba mai multe persoane, si du-te la oameni specializati cu aceste lucruri, daca nu se poate, schimbati cartela, ori telefonulbig grin. Sper sa reusesti!