| andreiutzumc a întrebat:

Salut am un laptop la mana a doua cumparat de tata l-am rugat sa imi cumpere unul cu i5 chestii tresti merge orice joc pe el dar problema este ca mereu cand intru in jocuri incarcatorul se deconecteaza de la laptop (bateria se incarca) dar daca o scot si se deconecteaza incarcatorul cand intru in joc se inchide laptopul, uneori merge si nu se deconecteaza.De la ce poate fi? Nu cred ca este incarcatorul lui original.
Pe internet am vazut ca poate fi de la gaurica pe unde intra incarcatorul (portul) repet doar cand intru in jocuri. Daca incerc sa al scot si sa al bag inapoi se deconecteaza peste cateva minute!
Dau funda

Informatii despre laptopul meu
Intel@ Core i5-2430M 2.4GHz with Turbo Boost up to 3. 0GHz
AMD Radeon HD 6850m 1GB VRAM
8 GB DDR3 Memory
500 GB HDD

1 răspuns:
| ToniSniper a răspuns:

Poate de asta a si vandul acel om laptop-ul. Ca avea o defectiune. Niciodata nu r bine sa iei la mana a doua