| lungucristi a întrebat:

in cate fps-uri mi-ar merge gta 5 pe toate setarile high si medium daca am un laptop cu: i3-4000m(2.4ghz,3mb l3 cache)

NVIDIA GeForce 840M with 2 gb dedicated VRAM

4 gb DDR3 L Memory

1000 GB HDD

4 răspunsuri:
| misu2315 a răspuns:

Nu cred ca ti-ar merge nici pe low cu mai mult de 10-20 fps-uri

| SilviaDulcik a răspuns:

Nu este rău acel laptop. Cu acele componente jocul va funcționa cu 30-40 cadre pe secundă la setări medii și rezoluția 1366x768.

| Hitback a răspuns:

Recomand sa joci san andreas sau vice city. Altele nu prea merita. Arzi laptopul.

| Plesescu_Johny_1973 a răspuns:

20fps daca prinzi e ok, in oras maxim 15/10 in zonele cu munti peste 30