| OOOLEOOO a întrebat:

Am vrut sa intreb daca "oferta de toamna" de la orange yang sa anulat definitiv sau au mutato in alt loc?

Daca nu mai exista acea oferta, cunoasteti voi niste oferte bune la 4 euro cu minute si sms nationale?

[Pentru Orange]

1 răspuns:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! pai tasteaza*100# si intra la punctul 3 acolo e oferta yang, sau cauta la oferte/promotii dar la 4 euro nu gasesti sms nationale doar 600 minute in retea si 20 nationale, cele cu sms nationale sunt cu 5 euro.o zi bunahappy