| HabarNuAmCeNumeSaPun a întrebat:

As avea cateva intrebari.E posibil sa ma transfer la Seminarul Teologic Sfantul Nicolae din Valcea direct in clasa a 10-a? Am facut clasa a 9-a la mate info si as vrea sa ma transfer acum...Totusi..conteaza media pe care am avut-o in clasa a 9-a? Din cate am inteles, ar fi intrat 27.Pareri despre liceu? Si daca e posibi sa ma transfer, ma ajutati cu materia pe care trebuie sa o invat? Va multumesc mult si sper sa primesc un raspuns rapid

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca intri direct în a 10a doar ca probabil vei da diferențe. Ca sa aflii ce diferențe ai, trebuie sa mergi să întrebi și sa iei materia de la vreun/vreo viitor/are coleg/ă.

2 răspunsuri:
| HabarNuAmCeNumeSaPun explică (pentru anonim_4396):

Am fost azi la liceu.Multumesc pentru raspuns

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru HabarNuAmCeNumeSaPun):

Cu plăcere, bafta! happy