| Laur12345678910 a întrebat:

As dori sa stiu daca atunci cand esti intr-un apel video pe whatsapp, exista posibilitatea ca imaginile video vazute de celalalt sa nu fie in timp real?

6 răspunsuri:
| Superman1243 a răspuns:

Se poate sa fie o intarziere de 1-2 secunde la sunet dar imaginile ar trebuie sa fie in timp real!

| Laur12345678910 explică (pentru Superman1243):

La mine s-a intamplat sa fie intarzierea asta de aproximativ 15-20 de minute. Nu sunt sigur, pentru ca nu m-am uitat la telefon in timpul asta, dar in orice caz eram intr-un apel video. Oare daca imaginea ramasese blocata in acest timp, cand si-a revenit se poate sa se intample chestia asta? Sau poate fi din cauza telefonului? Am un J3 2016.

| Superman1243 a răspuns (pentru Laur12345678910):

Daca imaginea a ramas blocata 15-20 de minute in timpul apelului video, atunci celalalt a vazut acea imagine blocata pana si-a revenit sau pana s-a intrerupt.

| Laur12345678910 explică (pentru Superman1243):

Da dar la cealalta persoana imaginea nu era blocata cand s-a uitat. Adica ea vedea acum imaginile din urma cu 15-20 de minute aproximativ.

| Laur12345678910 explică:

Imi mai raspunde cineva? Chiar am nevoie sa stiu.

| MrCiclist a răspuns:

Stai liniştit man. Nu te panica, nu vei fi nevoit să arunci cu telefonul pe geam. Şi eu am pățit-o, eram într-un apel video cu cineva şi preț de cateva minute, dar nu 15-20, cred că au fost aproximativ 5 minute, în orice caz am lăsat camera aşa şi când şi-a revenit nu vedeam imaginea în timp real dar auzeam persoana cu care vorbeam in timp real. Eu mi-am reinstalat pe loc aplicația şi nu am mai pățit asa. Daca crezi că te va ajuta şterge aplicația şi instaleaz-o din nou. La mine nu avea cum să fie de la telefon. PS: Am S8