| mgabriel2496 a întrebat:

As dori sa stiu si eu cum pot face un telefon mobil Nokia 2730 classic 3g ca si modem pentru laptop...
Daca se poate facea pe acest tip de telefon?
Astept raspunsuri ...Si incaz de are cineva si stie sal faca o sa-i dau eu id.

2 răspunsuri:
| SuntRauDarPotFiImblanzit a răspuns:

Da se poate, dar ai nevoie de un program : "NOKIA PCsuite" http://ro.malavida.com/s/nokia-pc-suite.acesta e un program c care te conectezi la net sau multe alte chestii.il instalezi, intri in el si d acolo e simplu.

| mgabriel2496 explică:

Am facut ce ai zis dar imi zice ca cica da dar imi zice abonat de date nepermis.cam asa ceva si nu merge.