| shhhs a întrebat:

Salut,
as vrea sa editez un video cu metin2 insa nu imi merge soni vegas crying( fiindca ii trebuie nu stiu ce programe. Ce programe de editat imir ecomandati care sa nu aiba cerinte? sau daca nu puteti sa imi dati soni vegas pe yahoo cu tot cuprogramele necesare?
Funda+vot!

1 răspuns:
| Adrian37 a răspuns:

Movie Maker sau Power Director(se instaleaza putin mai greu). Daca esti incepator in programele de editare ar fi mai bine sa folosesti Movie Maker.Bafta!happy