| geanyhalav a întrebat:

Sall, vreau sa editez un video cu un joc mai exact metin2 si vreau un program cu care pot mari viteza decupa unele parti pune subscrieri si sa se vada bine. De exemplu VideoPad nu se vede bine daca e un joc in video iar Sony vegas e foarte greu de folosit, mai am si movie maker dar nu stiu cum sa il folosesc sa decupez etc.

DECI ASTA E INTREBAREA MEA:IMI PUTETI DA SAU FACE UN TUTORIAL BUN PT MOVIE MAKER SAU IMI PUTETI DA UN PROGRAM DE EDITAT VIDEO BUN?

1 răspuns:
| supermdmario a răspuns:

Camtasia studio este cel mai bun pentru ceea ce vrei sa faci tu.acest soft, capteaza desktopul(filmeaza), editeaza video si, le upload-eaza pe diverse situri -ex:you tube.cauta videotutoriale pe net despre el.Este un program comercial, deci nu e free.linkul de download nu pot sa ti-l dau, dar il gasesti pe goog...
eu il folosesc pentru a realiza videotutoriale. uite un videotutorial creeat cu camtasia studio:http://contactit.blogspot.it/......tului.html