| larisa010 a întrebat:

Vreau sa-mi fac un blog, dar nu stiu despre ce. Si ce sablon as putea sa-mi pun.Ce nume as putea sa dau blogului? Si la adresa ce as putea sa scriu la blog? Putin ajutor va rog, mai multe despre blog as vrea sa stiu. Multumesc! Funda, promit!

Răspuns Câştigător
| Brotacelul a răspuns:

Pai gandeste-te intai tie despre ce ti-ar face placere sa citesti, si daca esti capabil sa scrii despre subiectele respective - go for it :)
Ca platforma recomand www.ucoz.ro - super fain si-ti ofera foarte multe posibilitati.
A, si au si forum.ucoz.ro unde gasesti foarte multe materiale ajutatoare.

1 răspuns:
| valentingb a răspuns:

Sfatul meu: lasa-te. Un blogger abunda de idei, mereu are ceva de scris, daca are prea multe idei, face mai multe bloguri, pe anumite categorii. Tu nici macar despre ce anume, un singur lucru macar, nu stii sa scrii. Nu ca nu ai minte, doar iti lipseste talentul. Asa ca fa altceva, castiga fundite aici, iti poti exprima ideile liber si poti ajuta pe altii.
Wordpress e cel mai simplu de folosit, daca pana la urma te hotarasti.