| Duutsie a întrebat:

As vrea sa stiu si eu daca pot gasi cumva prin Ramnicu Valcea un tricou din acela negru pe care sa scrie "I love New York", genul acestuia: http://www.generallyproducts.com/catalog/I-Love-NY-T-shi rt-Black-lg.jpg.
Daca nu stiti vreun loc prin Valcea, aveti idee daca la New Yorker in Bucuresti as putea gasi asa ceva? Va multumesc!

2 răspunsuri:
| Dominicc a răspuns:

Sau iei un tricouu negru si il inscriptionezi cum vrei. E in ostroveni un studio, iti da in cozia detalii! etaj 1

| paramore_7972 a răspuns:

Hei.si eu sunt din vl.in new yorker sunt tricouri dar sunt cu I love NYer. ceva in genu