| Maripapaia a întrebat:

Aseara am avut un vis ciudat. Am visat că eram in cameră la mine si maturam multi viermi mici și albi.
Ce înseamnă acest vis?

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Semnificația unui vis nu este automată, adică, aceeași pentru toată lumea. Depinde foarte mult de ceea ce înseamnă viermii pentru dta când ești trează. Să te gâdești la vis, să te întrebi de ce îi măturai. Animalele mici înseamnă viață. Culoarea albă reprezintă schimbare, dar în bine. În linii mari și rapid, o schimbare în bine în viața ta, care se produce destul de repede, iar la această schimbare îți vei aduce și dta contribuția, îi măturai. Tot felul de experți o să îl interpreteze aici altfel.

| SG1995 a răspuns:

Eu am visat că am facut sex cu o roșcată intr-o latrină, deci visul tău are același grad de semnificație ca și al meu, nicio semnificație.