| anonim_4396 a întrebat:

Mi-a zis cineva, k m-a visat aseara ca dadeam cu matura, ca maturam intr-o curte mare la tara la pers respectiva. Ce inseamna asta, ca cica nu e a bine, mi-a zis. Sincer nu sunt superstitoasa de fel, dar m-a pus pe ganduri...Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| JoshuaNNN a răspuns:

O prostie enorma, stai calma, nu inseamna nimic si nu o sa ti se intample nimic.
"Ce sa fac?" - nimic, ignora persoanele astea care zic ca e de rau

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Pur si simplu sa intamplat.Nu inseamna nimic deci nu te ingrijora si uita.
O seara buna!