| anonim_4396 a întrebat:

Asi vrea si eu sa am mai multa forta. M-am apucat de flotari, am inceput cu 30 dimineata si 30 seara acum vreo 4 zile. Acum fac vreo 40 dimineata si seara si in timp o sa ajung la 50, 60 etc. Voi ce credeti? Cam in cat timp o sa mi se mareasca forta?

2 răspunsuri:
| valy a răspuns:

In foarte mult timp.in cam 1. 2 ani incepe sa se cunoasca.si trebuie sa ai grija de ce mananci.si nu trebuie sa te fortezi.winking

| LionDen a răspuns:

Eu fac pentru Kick Boxing 2 serii de cate 100 si 2 serii de 50 in pumni bineinteles nu toate deodata dimineata 100 si 50 si seara iar 100 si 50 acum de vreo 2 luni am inceput sa urc am facut maxim 1 serie de 150 da mai mult nu pot...asta e tot...si dupa 150 nu mai sunt bun de nimic