| LittleDreamer a întrebat:

Atacurile de panica se pot intalni si la adolescenti? Cred ca sufar de asa ceva, pe internet gasesc multe informatii, dar diferite. Daca stiti din proprie experienta m-ar putea ajuta.
Multumesc.

2 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Bineinteles.chiar as putea spune ca adolescentii sunt poate cei mai predispusi, de fapt nu predispusi, chiar ei sufera de cele mai multe atacuri din cauza teribilismului varstei, pardon, suferim! laughing
Nu-s prea pune atacurile astea de panica dar poate ca fara ele ne-ar fi mai greu sa invatam sa ne controlam emotiile si temerile interioare. big grin
Bafta! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu sufar de atacuri de panica si se instaleaza brusc...