| Alex99_5691 a întrebat:

Ati putea sa-mi dati niste nume de jocuri misto asa ca call of duty modern warfare 1 si 2 asa care sa te tina in suspans mereu sau niste jocuri in care ai aripi puteri super chestii de genu asta genrototype sau Infameus ceva de genu as vrea eu... sau niste jocuri cu sabii arcuri catapulte chestii din astea sau ceva gen starcraft da sa fie misto numi dati jocuri din alea sapa gen warcraft sau altele.

1 răspuns:
| Andrey1555 a răspuns:

Nume:Naruto Uzumachi,Uciha Sasuke, Kakasi Senpai, Jiraia Sensei. Sper sa-ti placa.