| GhihelNemorile a întrebat:

Ati vrea sa ma ajutati cu aceasta eroare la Skype? Va rog!

http://prntscr.com/a0wx9y

Răspuns Câştigător
| alexandrualind a răspuns:

Poate nu merge pe computerul tau ca nu il accepta sau mai bine sa iti spun eu ceva:
Uite, la mine pe computer inainte sa reinstalez windowsul a mers Call Of Duty 2 dar acuma nu mai imi merge.Incearca metoda reinstalarii windowsului. Poate asa o sa mearga. Daca nu ia-l de pe alt computer sau pe android etc.

Sper ca asa o sa mearga pentru ca este metoda suprema.Toate cele bune!

3 răspunsuri:
| alexandrualind a răspuns:

Apasa descarca. Daca nu merge poate nu ai instalat de unde trebuia. Uite linkul lor oficial:

http://www.skype.com/ro/

Daca nu ai descarcat de aici poate sa nu iti mearga.

| GhihelNemorile explică (pentru alexandrualind):

Am descarcat de pe siteul lor si tot nu a mers si mi-a dat acceasi eroare

| alexandrualind a răspuns (pentru GhihelNemorile):

Poate nu merge pe computerul tau ca nu il accepta sau mai bine sa iti spun eu ceva:
Uite, la mine pe computer inainte sa reinstalez windowsul a mers Call Of Duty 2 dar acuma nu mai imi merge.Incearca metoda reinstalarii windowsului. Poate asa o sa mearga. Daca nu ia-l de pe alt computer sau pe android etc.

Sper ca asa o sa mearga pentru ca este metoda suprema.Toate cele bune!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu merge cum a spus Alex, s-ar putea sa ai o problema cu conexiunea internetului. Scoate cablul de internet din nou si baga-l inapoi in unitate. Daca nu merge nici asa, suna si vorbeste cu aia de la internet tongue