| Criss_1252 a întrebat:

Salut/Buna!
Cum pot sterge mesajele de pe Facebook dar sa le fac in asa fel incat sa nu mai vada nici persoana caria i-am scris?
Se poate? Daca da, cum?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Ibrahimovic a răspuns:

Nu ai cum. Le poti sterge doar pentru tine, dar ca sa nu se mai vada o anumita persoana ce i-ai scris, nu ai cum.
Daca vrei sa-ti stergi mesajele (doar pentru tine), intri la "Mesaje", selectezi o anumita conversatie, undeva in partea de sus ai "Actiuni", dai click aici si selectezi "Sterge conversatia".
O seara frumoasa!

| Criss_1252 explică (pentru Ibrahimovic):

Mda. ma gandeam eu ca nu se poate. multumesc oricum!

| Ibrahimovic a răspuns (pentru Criss_1252):

Pai nu ai cum sa faci asa ceva. laughing
Gandeste-te ca ar fi ca si cum ai intra pe contul acelei persoane. laughing

3 răspunsuri:
| Criss_1252 explică:

Careia**** acolo...