| Alex8080 a întrebat:

Salut,cam cati bani se dau la un majorat? Ma refer cadou

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De obicei se cumpara un cadou. Nu se dau bani cadou. Poate fi de 200 de lei, mai mult sau mai putin. Depinde cat de apropiat esti de acea persoana.

| MarianIordanescu a răspuns:

Tine de mai multe aspecte...cum ar fi locatia mancarea (ca la o nunta) undeva intre 300-500RON as zice eu...acum ca dai 200 nu cred ca se supara nimeni dar totusi cred ca ar fi prea putin adica ROMANUL da 100RON la or ce zi onomastica, iar 200 ar fi minimullaughing