| Roza21 a întrebat:

Cati bani se cheltuiesc de obicei pentru un cadou la un majorat la o colega? 100 de ron e mult sau putin? mie mi se pare mult

3 răspunsuri:
| 211wasgnij a răspuns:

Ce sunt o suta de lei in ziua de azi? Mi se pare destul de putin, macar dublu ai putea da si tu, orienteaza-te dupa restul musafirilor si totul o sa fie bine.
Am cunostinte care au dat si 500 de lei la un majorat, eu din fericire n-am fost invitat dar nici nu aveam chef de asemenea petrecere nocturna.

| Roza21 explică (pentru 211wasgnij):

Mult putin haabar n-am cert e ca e doar o amica. si e primul majorat la care am fost invitata. nu stiu cum se procedeaza

| FeliciaS a răspuns:

Eu cred ca 100 ron sunt suficienti... poate 150-200, dar cred ca 100 tot e destul...principalul e gestul dar nu pretul