| Ionică a întrebat:

Cand e ziua barbatului? Multumesc!

9 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Niciodatalaughing.

lolita
| lolita a răspuns:

Ziua tatalui nu are o data fixa, fiecare tara o sarbatoreste la o anumita data. in Romania nu are data fixa, calendarul pentru urmtorii ani este:
9 mai 2010
8 mai 2011
13 mai 2012
12 mai 2013
11 mai 2014
aici ai datele la care se sarbatoreste in celelatetari:http://es.wikipedia.org/wiki/D%C3%ADa_del_Padre

| juniper a răspuns:

Pe 24 mai este.

| Ana a răspuns:

A trecut, a fost pe 9 martie.

| ImmortalQueen a răspuns:

9 martie parca

| DeeDee28 a răspuns:

Unii zic ca e pe 9 martie, altii ca e pe 5 mai sau 24 mai...in concluzie, barbatul nu are o zi a lui. Femeile au o zi a lor pentru ca sunt speciale iar barbatii trebuie sa ne rasfete. Daca tot ar fi o zi a lor, cred ca aceasta ar fi 9 martiehappy

| pisoias a răspuns:

In fiecare zi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In fiecare zi in afara de 8 martie laughing