| arrriadna a întrebat:

Cand se da "stupid" unui raspuns?
Din pct meu de vedere "stupid" e meritat cand cineva intreaba despre mere si i se rasp despre pere.

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sau nu primeşte răspunsul expres pe care el/ea l-ar fi dat.
Las-o aşa.
Pa, pa.

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Stupid-ul se da din doua motive:
A)ori esti frustrat si ai ciuda pe cineva si il arzi de cate ori vezi un raspuns de al lui
B)ori raspunsul e de-a dreptul pe langa

| OanaG a răspuns:

Unii mai dau stupid aiurea, si eu am 36 de stupid-uri si nu stiu de celaughing)

In fine, nu ma afecteaza:*

| arrriadna explică:

Dap, si eu am vazut asta, desi oamenii raspund sincer si din ce-au trait fiecare, e absurd sa dai "stupid" pentru experientele vietii altuia, cand tu intrebi ceva... Sunt absurda?!