| Andreea2345 a întrebat:

Care dintre voi stiti de un site care pot sa-ti faci un site?! Ca de exemplu acesta TPU sau a lui Justin Bieber!

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Şi apoi ai nevoie de un host şi de un domeniu. ro, care este contra cost.

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Păi pentru ca să faci un site de genul ăsta îti trebuie cunoştinţe despre crearea unui site şi despre scripturi, deci este cam complicat pentru un începător sau un user ce nu are cunoştinţe de specialitate în domeniu.