| Mi$tiK a întrebat:

Care e cel mai romantic film vazut de voi pana acum, unde ati plans? hmm? astept raspunsurile voastre cel mai bun film primeste funda! mersi mersi

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

N-as putea mentiona doar un film. M-au impresiont cu adevarat Virgin Snow, Sweet November, Notte Prima Degli Esami-Oggi, Return to me, Preety Woman si inca multe altele al caror nume nu mi le amintesc acum.

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Dying Young, e mai vechi dar e superb, am râs şi-am plâns aşa cum n-am făcut-o la alte filme, e drept că nu-i cu adolescenţi dar merită o încercare, nu cred că vei regreta http://www.youtube.com/watch?v=oz1N-GlT2sc

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Jeux d'enfants- varianta engleză Love me if you dare.
Cashback

Nu am plîns la filme, dar au fost atipice.

| Drums a răspuns:

pot sa spun ca nu este romantic, dar pentru mine tot a fost adica mi-a marcat sufletul pentru totdeauna si cred ca imi voi aminti toata viata acest film.
iti garantez ca de la jum filmului plangi incontinuu.
filmul estehappy
hachiko:a dog's storycrying
super super super super superbig grin

| ody a răspuns:

A walk to remember

Twilight

| Cryssbest a răspuns:

"Anna si Regele", cu Jodie Foster si Chow Yun-Fat. Peisaje superbe, intrigi ametitoare... Merita sa il ai in colectie si sa il tot revezi! In plus, e transpunerea unor evenimente reale!
Imi dai funda - Vizioneaza-l obligatoriu!
Nu imi dai funda - Vizioneaza-l obligatoriu!

| Cryssbest a răspuns:

Ar mai fi si veritabila bijuterie a lumii cinematografice - "What dreams may come" ("O iubire fara de sfarsit"), unde dragostea adevarata invinge totul si unde iti dai seama ca iubirea adevarata chiar exista si este o forta de neoprit! Si pe acesta ti-l recomand calduros!

| Mony a răspuns:

Pai sngurul film la care am plans a fost Titanic, cand so scufundat

| greenish a răspuns:

Sweet November

| ForeignO a răspuns:

If Only - La sfarsit.
Titanic - Tot la Sfarsit
A walk to remember - Tot la sfarsitlaughing

O zi Buna:*