| danyyyel a întrebat:

care este poveasta voastra despre prima dragoste? De la imprietenit pana la ce ati ajuns multumesc?:d

Răspuns Câştigător
| Cryssy a răspuns:

Prima dragoste adevarata... dureaza si acum...Este o poveste putin ciudata la inceput...adica noi am vorbit pe mess(el avea id-ul meu si oo poza de la cea mai buna prietena a mea), dupa aceea am inceput sa vorbim la telefon, si dupa vreo 3 saptamani asa ne-amm intalnit pentru prima data. Dupa aceea ne-am mai intalinit o data...atunci el s-a indragostit de mine, si a doua zi, ne-am intalnit iar (motiv banal-trebuia sa ii dau cablul de date) si atunci mi-am dat seama ca m-am indragostit si eu de el si ca astfel a rasarit soarele in viata mea. Si acum...de cateva luni suntem imporeuna si ne iubim din ce in ce mai mult. love strucklove struck
Sper ca nu te-am plictisit cu povestea mea.hee hee
Povestea ta care este?

4 răspunsuri:
| xibalba a răspuns:

Sunt chestii intime care nu se spun.

| Dan a răspuns:

La mine dragostea a rezultat cu un copil(fetita), suntem despartit, este departe de mine, vezi intrebarile mele.

| MM a răspuns:

Nu trecusera nici doua zile de cand facusem cunostinta si deja eram impreuna.Am vorbit aproape un an. Putea sa dureze mai mult, dar eram necopti, mici, intrasem la licee diferite, ne luase valul, aveam alte interese. Dar a fost frumos cat a fost happy Curat, inocent si pur. Ca la 15 ani.

| florin_7547 a răspuns:

Cu mare placere ti-asi povestii, dar e lunga. Pot sa-ti spun ca prima dragoste nu am uitat-o si nu am sa o uit toata viata.