| Str3ss23 a întrebat:

Salut! Caut persoane pentru un posibil grup de Telegram! Doritori? Dați-mi mesaj și discutăm!

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Am și eu

| Str3ss23 explică (pentru RAY):

Ce ai și tu? Grup?

| RAY a răspuns (pentru Str3ss23):

Da,dar pentru adulti si cei cu inima larga deschisa

| Str3ss23 explică (pentru RAY):

Dacă aș cere cuiva să vorbim in privat? Gen vreunei fete? Aș putea?

| RAY a răspuns (pentru Str3ss23):

Mann nu sunt fete pe grupuri de astea, cei care sunt pentru asta sunt urati, fetelor le e scarba

| Str3ss23 explică (pentru RAY):

Și mie mi-e scârbă de gândirea ta! Du-te cu Dumnezeu și lasă-mă, Zeița Frumuseții care Nu ești! Doamne ferește-mă!

| 1997onur a răspuns:

Știu aplicația aia da nu am descărcato niciodată și fel de grup o sa fie?

| Str3ss23 explică (pentru 1997onur):

O sa se vorbească de toate! Inclusiv dirty!

| 1997onur a răspuns (pentru Str3ss23):

Nu mulțumesc frumos atuncia.