| anonim_4396 a întrebat:

Ce face scoala / liceul vostru de Ziua Mondiala a Educatiei ( 5 octombrie )?

Răspuns Câştigător
| Bebitza_3599 a răspuns:

Pai sigur nu facem orelaughing iesim cu dirigabig grin la plimbarikbig grin la o pizzabig grin apoi seara cu colegii intr-un club cvbig grin

7 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Greva laughing... fara picior de elev sau profesor in liceu...asa ni s-a spus asa facem laughing

| arysa a răspuns:

Noi suntem mai speciali... facem 2 ore de romana(profa nu vrea sa ia greva) straight face

| asya a răspuns:

Greva!

| karra a răspuns:

Greva!

| daii a răspuns:

Greva.

by daiiwinking

| eretuf a răspuns:

Greva... ula

| Anna' a răspuns:

Grevalaughing