| Ionică a întrebat:

Ce parere aveti despre Colegiul Tehnic Tomis Constanta? Multumesc!

2 răspunsuri:
| iuliaoprea a răspuns:

Mergi la CFR. E super acolo. Toti profii sunt de treaba si te ajuta si se fac FOOOARTE multe activitati... Te distrezi si inveti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai acolo cred ca intru si eu si nu stiu ce sa zic. din cate am inteles e oke, adica profi sunt ok, bine...ca sunt f multi rromi dar toti se duc la sam sau seral si daca nu te bagi in conflicte cu ei nu ai ce sa patesti, dar mai bine te imprietenesti cu unu si gta nu ai probleme cu altiihappy eu zic sa vi si dupa aia daca nu iti place te transferihappy ne vedem acololaughing