| Dani845 a întrebat:

Salut, ce părere aveți despre fetele care îsi înjură părinții fără motiv și se comporta urat și când ieși cu prietenii îți vorbește urat de fata cu ei, merită sa stai cu asa fata?

Răspuns Câştigător
| Den1sa a răspuns:

Nu, e o persoana fara abilitatea de a convetui intr-o comunitate, acest comportament denota dezrespect, josnicie, rautate, emanind energii negative care pe termen lung ii pot afecta psihic pe cei din jurul unei astfel de persoane : )

2 răspunsuri:
| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

Eu nu aș sta cu o asemenea fată. Tu poți sta, dacă îți place, dar eu mi-am zis părerea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca e fata rebela, asa ceva caut