| ThinkpPink a întrebat:

Salut, ce pot sa fac ca vocea mea sa sune mai bine, nu ca sa pot cinta sau ceva de genul, vreau sa`mi subtiez putin vocea, orice sfat este bine venit.

3 răspunsuri:
| Myssteriusthanlife a răspuns:

Cumpara o pompa din aceea cu heliu si dati foarte foarte putin aer in gura si sa vezi ce voce super sa ai

| Adorable a răspuns:

Pai, ce ai cu vocea ta? Nu toti avem darul de a detine o voce super frumoasa. De asemenea, puteam avea voce dar nu vrem sa cantam. Lasa vocea ta asa cum este! Este voce de fata, cat de rea poate fi? happy

| Отilia a răspuns:

`ia nişte lecţii de la colega ns Maria ca doar ea e cea care umblă la Romaniţee muzicalee oh go on ` mnoh glumesq happy. mănâncă cât mai multă lămâineee! kiss :*