| gbrL a întrebat:

ce sa fac si eu sa am incredere in mine? sa am mai mult tupeu cu fetele, deoarece nu am incredere nici sa ma dau pe la fete nu pot. va rog ajutati-ma daca stiti cum sau dati-mi un sfat.

1 răspuns:
| ionutzul31 a răspuns:

Incearca sa faci lucruri pe care in mod obisnuit nu ai avea "tupeu" sa le faci si usor vezi ca usor cateti curajul de care se pare ca ai nevoie.Problema e ca daca devii prea tupeist ai sa te trezesti pana la urma cu un "ciocan" care iti modeleaza faza, asa ca... watch out!