| Adryannn a întrebat:

HEEELP... ajutati-ma si pe mine am nevoie de un suflet langa mine sa vorbesc ca cineva sa ma simt bine vreau o prietena si mnah mnu prea stiu cum sa intru in vorba cu fetele am o colega de liceu avem clase una langa alta si ne vedem in fiecare pauza pe hol si vorbim e foarte frumoasa ne intelegem foarte bine as vrea sa fim impreuna dar nu prea stiu cum sa o intreb am incercat sa-mi fac tupeu sa o intreb in fata dar cand ajung la subiectul acela am emotii si mi-e rusine mnu stiu ce sa mai zic catre ea ajutati-ma dati-mi un sfat...

Răspuns Câştigător
| valy a răspuns:

Dar nu trebuie neaparat sa ii ceri prietenia.
In zilele acestea sunt la moda treburi de genu.
Iti faci curaj si o inviti la o plimbare.la un biliard.la un suc.la o ciocolata calda ca tot e frig afara.si iti faci curaj si o saruti.si daca sta inseamna ca gata sunteti impreunatongue. a si inainte de asta.ar fi bine sa intrebi daca are pe cineva. din mai multe motive.
PS. Fa-ti curaj.indiferent cum arati tu sau fata respectiva.nu merge alta la rand.
Cu rusinea mori de foame.
Asa ca lasa la o parte rusinea.esti barbat. da-o in masa de treaba.
Imbarbateaza-te...
Multa bafta

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai eu sunt fata si stiu ca dk stai cu ea pe hol aproape in fiecare pauza si sunteti chiar asa de apropiati fata cu siguranta se gandeste:nu e chiar asa de rau sau cred ca imi place de el da nu stiu cum sa eu spun mai b astept sa imi zic el ceva si vad dupa ce fac asa ca te sfatuiec sa o iei intr-o parte si sa ii spui ce simti si poate ca iti impartaseste sentimetele sa nu si dk nu atunci n iti mai bate capu cu ea decat dk crezi ca te-ai indragostit... pup palaughing