| elag a întrebat:

Salut, cine asteapta craciunul?

18 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Si eu il astept, oarecum.
Chiar daca la tv se dau doar chestii neinteresante iar in rest nu se intampla nimic interesant, imi place sa fac cumparaturi in sezonul asta.Ador decoratiunile de Craciun.Cred ca asta ar fi cam singurul motiv pentru care il astept.thinking

| Chαяtreux a răspuns:

Eeeu eeu eeu

| Musique a răspuns:

Aproape toată lumea, excepție, eu...
Baftă!

| CautNume a răspuns:

Si eu.

| vali1985 a răspuns:

Eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu il astept neaparat. E o zi, ca oricare alta. Nimic special, doar linguseala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu

| lolium a răspuns:

Craciun inseamna vacanta... toata lumea asteapta vacantahee hee

| c0ton a răspuns:

Eu..pentru cadouri si vacanta si stau mai mult cu parinti si fratele meu

| c0ton a răspuns:

Craciun fericit elag

| elag explică (pentru c0ton):

La fel si tie

| c0ton a răspuns:

Craciun fericit tuturor

| Never4ever a răspuns:

Eu..pentru cadouri si vacanta.laughing

| slowswag a răspuns:

Eu

| BoMbOnIkRoOzSiDuLcE a răspuns:

Toti :X

| Catalina1243 a răspuns:

Toata lumea.

| KillerBunny1500 a răspuns:

Toti cei care probabil sunt crestini ( este o sarbatoare importanta ), dar si cei care vor vacanta, cadouri, diverse chestii de acest gen.